wtorek, 14 lipca 2015

Nowy aparat+nowe charmsy

Hej właśnie podejmuje działania co do lepszej jakości zdjęć i filmików. Mam trochę lepszy aparat,jeszcze zbieram różne potrzebne "akcesoria" by robić ładne i wyraźne zdjęcia. A tymczasem dodam zdjęcia kilku nowych wyrobów zrobione nowym aparatem(jeszcze bez użycia żadnych z tych akcesoriów polepszających jakość,lecz jest ona o wiele lepsza od poprzedniego aparatu i przybliżając zdjęcie-wy po prostu kliknijcie w nie lub użyjcie ctrl+ można zobaczyć wiele szczegółów,fakturę itp.

Pamiętacie ten torcik z ostatniego charms update? Teraz jego zdjęcie zrobione nowym aparatem i nowy wyrób-torcik z którego został wycięty. Wcześniej nie miałam pomysłu na jego dekorację,ale potem wpadło mi do głowy-róże! I zrobiłam i wyszło bardzo ładnie ;)
 Torcik o którym mowa-jak będę mieć czas to dodam dokładnie zdjęcia z góry i wgl. Na razie tak przedpremierowo ;P
Placek jabłkowy inspirowany tutorialem PuddingFishCakes. W dziurach między plecionką prześwitują jabłuszka,najlepiej to widać w kwadracie w prawym dolnym rogu ;p
 Ciasteczka z polewami-waniliową oraz różowymi ;p
Zrobiłam też kilka gofrów z mojej foremki ze sklepiku-zrobiłam więcej,ale nie mam jeszcze ich zdjęc więc na razie mam tylko te dwa.
Ten zielony z waniliową(pachnącą) polewą oraz plasterkami kiwi oraz limonki
 oraz waniliowy gofr z różowa polewą i jagódkami

I teraz babeczki. Te dwie są to babeczki red velvet(cupcakes) z minkami kawaii. Jedna jest trochę większa. Ma ono serduszko zrobione z modeliny,natomiast ta mniejsza z liquidu. I moim zdaniem ta mniejsza wyszła mi lepiej.

Teraz kolejne babeczki kawaii tym razem w wersjach pastelowych z polewami i mikrokulkami.
Ta miętowa ma w podstawie białe kropki

Oraz jeszcze jedna babeczka inspirowana tutorialem L'abeille taka też kawaii z kwiatkiem.

No i ostatnie 2 realistyczna babeczki na które wstawiłam tutorial na mój kanał(KLIK)


i ikonka tutorialu(stary aparat)

Dobra w tym poście to na tyle!Pozdrawiam-♥Wera
3 komentarze: